Корисні фрукти і овочі для здоров'я і довголіття

  • Корисні фрукти і овочі для здоров'я і довголіття

Більшість жителів міст, вже давно і грунтовно відвикли і забули про традиційні, здорових продуктах з «бабусиної» городу та саду. Всьому виною обставини - нестача особистого часу і відсутність можливості правильно харчуватися. У стандартному магазині або супермаркеті, як правило, в ньому днем ​​з вогнем не знайти таких цінних продуктів як брусниця, обліпиха, глід або топінамбур. Хоча у наших бабусь у дворі і городі ростуть найкорисніші фрукти і овочі для здоров'я - ці рослини були чимось буденним і нормальним. Часто причина наших хвороб полягає в повному ігноруванні традиційних і здорових продуктів харчування. Як це не сумно, але більшість з нас не вважає такі продукти як брокколі, селера, листя салату та інше недостатньо живильними і тому практично не вживають їх.

Однак азіатські народи виявилися набагато розумніше нас європейців і не мислять свій щоденний раціон без великої різноманітності зелені і овочів, тому вони більш витривалі і стресостійкість. Навіть якщо задуматися, то перша асоціація, яка прийде на думку при згадці про жителя Азії - китайці, в'єтнамці або корейці - вони трудоголіки, здатні працювати в найважчих умовах, 14 годин в день.

І для того щоб зберегти здоров'я свого тіла і розуму - потрібно ввести в раціон харчування такі продукти.

  • глід

Є універсальним засобом для підтримки правильної роботи серця і кровоносної системи. Він нормалізує коронарний і мозковий кровообіг, проводить профілактику серцево-судинних порушень і запобігає вегетативні розлади.

  • брокколі

Найпотужніший засіб захисту організму від виникнення пухлинних новоутворень у всьому організмі. Бере активну участь у формуванні імунітету організму і зміцнює нервову систему.

  • брусниця

Нормалізує роботу сечостатевої системи, знімає запалення, знімає набряки, ефективна при лікуванні захворювань нирок, сечовивідних шляхів, відновлює порушений сольовий обмін.

  • топінамбур

Відновлює мікрофлору шлунково-кишкового тракту, лікує захворювання печінки, підшлункової залози, корисний при лікуванні діабету і ожиріння.
грейпфрут
Захищає організм від вірусних, бактеріальних і грибкових інфекцій.

  • селера

Позитивно впливає на чоловічу потенцію, запобігає виникненню простатиту, знижує рівень холестерину в крові, допомагає корегувати вагу, вирішує проблеми шкірних захворювань, запобігає утворенню ракових клітин.

  • обліпиха

Заживляє рани і регенерує ефектом. Нормалізує гормональний фон, регулює рівень цукру в крові. Благотворно впливає абсолютно на всі органи і системи організму.

Звичайно, неможливо в одній статті описати всі цінні властивості перерахованих вище продуктів і рослин. Якщо немає ніякої можливості поповнити свій раціон цими продуктами харчування в свіжому вигляді, то варто вдатися до використання масла холодного віджиму, таблетованих форм, фітокомплексів і біологічно активних рідин з рослин.

Здоров'я не купити за гроші, їм потрібно займатися і підтримувати його постійно.

27.07.2018 02:06:35
1
331

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Кульбаба лікарська при панкреатиті

Кульбаба лікарська при панкреатиті

Кульбаба лікарська - це багаторічна трав'яниста рослина сімейства складноцвітих. Рослина зустрічається на всій території України, особливо його багато в лісостепових районах. Зростає на луках, в садах, поблизу селищ, у дворах, парках, біля доріг. У народній медицині з лікувальною метою використовують як наземну частину, так і коріння. Наземну частину заготовлюють під час цвітіння рослини, кор..

18.04.2019
0
317