Програми здоров'я

Каплі від нежиті

Каплі від нежиті

Нежить - шкільний сезон відкритий. Натуральний спрей для носа. Осіння пора - це не тільки початок нового навчального року, а й час старту частих візитів до лікаря-лора, лікарняних і ліків від ГРЗ. Здавалося б - просто дріб'язковий нежить у дитини, однак, він може з часом перерости в гайморит, синусит і хронічний риніт. Позбутися дитячого нежитю не зовсім просто, оскільки маленькі діти, як прави..

01.08.2018
1
926
Чим лікувати застуду?

Чим лікувати застуду?

Засіб від застуди або природний антибіотик Фітофорте. Ще з давніх часів люди вивчали і застосовували трави в лікуванні різних захворювань. Не виключенням стало лікування застуди. Спектр найдієвіших трав досить широкий, і сучасна медицина використовує їх в найефективніших поєднаннях. Так сучасна наука зуміла екстрагувати витяжки з трав, рослин, а також продуктів бджільництва і перевести їх в кап..

01.08.2018
1
764
Профілактика ГРЗ і ГРВІ

Профілактика ГРЗ і ГРВІ

Профілактика ГРЗ і ГРВІ фітопрепаратами Холодна пора року - завжди стресовий період для людського організму. Щороку ми стикаємося з застудами та вірусними інфекціями. Ситуацію ускладнює мінливість штамів вірусу грипу і резистентність до них лікарських противірусних засобів. Вакцинація не здатна забезпечити людському здоров'ю 100% захист, тому що вона може захистити організм тільки від певного ш..

01.08.2018
1
465
Профілактика вірусних інфекцій

Профілактика вірусних інфекцій

Профілактика вірусних інфекцій Попередження захворюваності на вірусні інфекції практично ніколи не втрачає актуальності для сучасних людей. Нас щодня оточують сотні людей, що несуть ризик поширення цієї недуги. Існує два напрямки профілактики ГРЗ і ГРВІ: уникати зустрічі з вірусами і підвищувати стійкість організму до них. Але оскільки не для кожного представляється можливим город від людського..

01.08.2018
1
384
Протизастудні

Протизастудні

Натуральні фіто комплекси від застуди Кожна людина практично щодня стикається з великим колом людей. У холодну пору року особливо гостро стоїть проблема вірусного зараження повітряно-крапельним шляхом. Існує високий ризик захворюваності на ГРЗ і ГРВІ від перебування в трудовому колективі, транспорті або черги в магазині. Однак, навіть захворівши не завжди є можливість дотримуватися пастельний р..

31.07.2018
1
422
Препарати від застуди

Препарати від застуди

Перші симптоми застуди дають нам зрозуміти, що всі намічені справи і складені плани доведеться відкласти на деякий час, чого, звичайно, не хотілося б. Часто ми сподіваємося, що нежить і легке нездужання організм зможе побороти самотужки, але як жорстоко розчаровуємося, коли до цього маленького простудного набору досить скоро додаються температура і кашель. Всі ознаки ГРЗ на обличчя! Як же бути, ко..

31.07.2018
1
644
Омега-3 - Поліненасичені жирні кислоти

Омега-3 - Поліненасичені жирні кислоти

Поліненасичені жирні кислоти Омега-3 - Застосування препаратів. Ми багато чули про те, що кожній людині життєво необхідні жирні кислоти Омега-3. У чому ж полягає їх властивості, чим обумовлена ​​необхідність їх споживання? Поліненасичені жирні кислоти відіграють істотну роль для здоров'я людини починаючи з його формування в утробі матері, закінчуючи літнім віком. Брак Омега-3 в організмі ..

31.07.2018
1
561
Детоксикація організму (очищення)

Детоксикація організму (очищення)

Детоксикація - очищення організму Одним з вірних застав міцного здоров'я є - регулярне очищення організму від забруднюючих його речовин, шлаків і токсинів. У сучасних реаліях майже кожна людина змушений вживати нездорову їжу, воду недостатньо хорошої якості і знаходиться в забрудненій атмосфері міста. Однак правильний вибір засобів і програми очищення організму дозволять навіть в домашніх умова..

31.07.2018
1
641
Ерозія шийки матки

Ерозія шийки матки

Ерозія шийки матки - Фітотерапія - Застосування фіто препаратів Майже кожна жінка в своєму житті стикається з такою, здавалося б, несуттєвою проблемою, що приносить дискомфорт, як нехарактерні вагінальні виділення. Відганяючи погані думки, можна махнути рукою, умовивши себе, що все і так само собою пройде. Однак, не можна недооцінювати цей симптом і як можна швидше здатися на прийом до лікаря-г..

30.07.2018
1
975
Очищення печінки

Очищення печінки

Очищення і відновлення печінки - Фітотерапія Так уже повелося, що в нашому суспільстві широко поширена традиція проводити відпустку, канікули свята в компанії великої кількості їжі, а також алкоголю. У вільні від роботи дні ми намагаємося зустрінеться з друзями і близькими людьми, невимушено поспілкуватися і весело провести час. Однак, достатньо кількох святкових днів, щоб побачити наслідки так..

29.07.2018
1
788
Вітамін c - натуральний

Вітамін c - натуральний

Натуральний вітамін С Вітамін С - по праву називають вітаміном життя. Без нього неможливо нормальне функціонування всіх внутрішніх органів. Від достатньої кількості вітаміну С в організмі залежить його захищеність від вірусів і бактерій. Наш організм не виробляє вітамін С, і тому ми обов'язково повинні отримати його з їжею. Натуральний вітамін С, який міститься у фруктах і овочах, відрізняєт..

29.07.2018
1
734
Профілактика від глистів (паразитарних і глистових інвазій)

Профілактика від глистів (паразитарних і глистових інвазій)

Профілактика паразитарних і глистових інвазій Сучасна екологічна обстановка, загазованість вулиць є сприятливим середовищем для швидкого розвитку і розмноження інфекцій і вірусів, знижується імунний захист організму і підвищується його сприйнятливість до різних шкідливих агентам, які є збудниками як вірусних, так і бактеріальних захворювань. Також варто відзначити, що на тлі ослабленого імуніте..

29.07.2018
1
767
Антипаразитарні програми

Антипаразитарні програми

Антипаразитарні програми - Статті про фітопрепарати. Програми для зниження ризику інфекційних, вірусних і паразитарних захворювань. Кожен день міський житель знаходиться у ворожому, з точки зору екології, середовищі. Взаємодія з великою кількістю людей, раціон харчування складається з магазинних продуктів, вживання води, яка пройшла незліченна кількість обробок, забруднене повітря і багато інши..

28.07.2018
1
567
Очищення організму в домашніх умовах - Сезон ОСІНЬ

Очищення організму в домашніх умовах - Сезон ОСІНЬ

Осінь - час максимальної активності легких і кишечника. Цей період найбільш сприятливий для очищення і профілактики захворювань шлунково-кишкового тракту і бронхолегеневої системи, а також для підвищення імунітету. У той же час восени ослаблена функція печінки і жовчного міхура. Тому народна медицина рекомендує восени підтримувати, живити і відновлювати ці органи. ОЧИЩЕННЯ КИШЕЧНИКА Очи..

25.07.2018
1
490
Профілактика застуди (ГРЗ)

Профілактика застуди (ГРЗ)

Сезонні простудні захворювання у дорослих, "часто хворіють" дітей і ослаблених людей похилого віку зазвичай пов'язані зі станом знижену опірність організму до інфекцій і недокрів'ям. На роботу нам доводиться їздити в метро, ​​бувати в громадських місцях, сидіти в переповненому офісі, тому в період перед сезонних інфекцій бажано звернути увагу на посилення захисних сил організму і профілактику ГРЗ...

25.07.2018
1
569
Вітаміни при сухій шкірі на ліктях

Вітаміни при сухій шкірі на ліктях

Наслідком нестачі в організмі вітаміну А (ретинолу) і цинку часто бувають сухі ущільнені ділянки шкіри на ліктях, колінах і підошвах, сухість і шорсткість шкіри обличчя, тіла і тильній поверхні кистей рук, тріщини в кутах губ, сухість губ і слизових оболонок порожнини рота, сухі, тьмяне волосся, тонкі і ламкі нігті. Для поліпшення стану шкіри, волосся і нігтів необхідно додати в раціон продукти, б..

25.07.2018
1
361
Як відновити мікрофлору кишечника

Як відновити мікрофлору кишечника

Прийом біфідо-і лактобактерій в поєднанні з пектинами і клітковиною, відновлює нормальну мікрофлору кишечника, покращує роботу шлунково-кишкового тракту, допомагає засвоєнню компонентів їжі і забезпечує організм цінними органічними поліненасиченими омега-кислотами, вітамінами і мінералами. Для відновлення мікрофлори пропонуємо капсули Біфонорм-плюс, Лактонорм-плюс, Пробіфіт з хітозано..

25.07.2018
1
536
Очищення кишечника в домашніх умовах

Очищення кишечника в домашніх умовах

Наявність токсинів в організмі може проявлятися шкірними висипаннями, поганим самопочуттям, запорами і набряками. Доцільно проводити для очищення кишечника від "шлаків" за допомогою рослинних волокон (клітковини і пектинів) для виведення з організму накопичених токсичних продуктів. Пектини і клітковина листових овочів, зелені, ламінарії і цілющих трав, а також мікрокристалічна целюлоза (МКЦ) підси..

25.07.2018
1
459
Фітокомплекси від запорів

Фітокомплекси від запорів

Рекомендовані вітамінні фітокомплекси допоможуть відновити функції кишечника при схильності до хронічних запорів. Хронічні закрепи негативно позначаються на всьому організмі: викликають самоотруєння організму не виведено відходами життєдіяльності, погіршують зовнішній вигляд шкіри і сприяють появі висипань, негативно впливають на імунітет. У числі причин, що викликають запори, можна назвати спожив..

25.07.2018
1
503
Програми здоров'я

Коли нас дошкуляє недуга то перше наше бажання скоріше прийти в норму і продовжити жити і творити без перешкод і незручностей. Є цілий спектр різних захворювань, які не уявляють смертельної небезпеки, але при цьому не дозволяють нам повноцінно займатися своїми справами протягом дня.
У такій ситуації можуть допомогти фіто-засоби в комплексній терапії. І за великим рахунком комплексний підхід працює ефективніше при різних проблемах починаючи від хронічного тонзиліту і закінчуючи гельмінтозом.

Натуральні рослинні препарати не володіють миттєвим потужним впливом на організм і для отримання оздоровчого ефекту необхідно приймати їх терміном від 2 тижнів до трьох місяців. Тому доцільно в цей період впливати на недугу з усіх можливих сторін.

Лікарі-фітотерапевти складають оптимальні програми по застосуванню розроблених засобів для досягнення максимального ефекту. Програмами не варто нехтувати і віддавати перевагу саме комплексному підходу. Адже найкраще позбутися від проблем зі здоров'ям раз і назавжди. А якщо захворювання має хронічний характер, то комплексне застосування фіто-препаратів дозволить відсунути загострення якнайдалі в часовому проміжку.

У нашому магазині можна знайти спектр програм здоров'я, який ми намагаємося постійно розширювати.

Великою перевагою нашого магазину є його цінова політика. У нас завжди можна знайти дуже багато рослинні засоби, а також продукти бджільництва від українських виробників за найнижчими цінами. Таким чином велика частина оздоровчих програм за своєю вартістю рідко перевищує 500 грн і розраховані на тривалість курсу в 2 місяці.
Вивчивши будь-яку програму можна прийти до логічного висновку, що вони складені грамотно і в рази доступніше аптечних аналогів.
Наша ж мета - принести максимальну користь своїм покупцям, допомогти їм безпечно і без грошових втрат знайти здоров'я і довголіття.