Антипаразитарні програми

 • Антипаразитарні програми

Антипаразитарні програми - Статті про фітопрепарати. Програми для зниження ризику інфекційних, вірусних і паразитарних захворювань.

Кожен день міський житель знаходиться у ворожому, з точки зору екології, середовищі. Взаємодія з великою кількістю людей, раціон харчування складається з магазинних продуктів, вживання води, яка пройшла незліченна кількість обробок, забруднене повітря і багато інших чинників призводять до ослаблення імунітету організму людини. Можна скільки завгодно мити руки, овочі і фрукти перед їжею, але на жаль, в сучасних реаліях без профілактичних заходів дуже складно захистити себе від зараження вірусами, інфекціями, грибками і різними паразитами. У цій статті мова піде про природні засоби профілактики та боротьби з паразитарними і глистовими инвазиями.

Наявність паразитів в організмі завжди суттєво послаблює його, викликає безліч важких захворювань, які часто мають хронічний характер. Тому кожна людина, яка піклується про своє здоров'я повинен пам'ятати про необхідність проведення антипаразитарних програм хоча б раз на рік. Антипаразитарні програми, як правило, складаються з застосування засобів, які згубно впливають на паразитів і глистів, а також з коштів здатних ефективно очистити організм від продуктів їх життєдіяльності і підвищити імунні властивості організму.

Одними з найбільш дієвих засобів є трави і рослини, що створюють в тілі людини несприятливі умови для життя і розвитку паразитарної флори.
Зелений волоський горіх - має сильні бактерицидні властивості відносно золотистого стафілокока, дизентерійної палички, гемолітичного стрептокока і інших грибів, зокрема Candida. До того ж він має широкий спектр фармакологічної активності, він як активний інгредієнт протистоїть паразитам, раковим клітинам.

 • Гарбуз - відноситься до засобів для лікування глистових інвазій, викликаних паразитичними черв'яками і їх личинками. Має виражену дію, за рахунок кукурбіна - речовини згубного для гостриків та аскарид, найпоширеніших глистових особин. Активні речовини насіння надають протимікробну, противірусну, гепатопротекторну, протизапальну і антисептичну дію, нормалізує обмін речовин, підвищують імунітет.
 • Пижмо - по глистогінний ефект рослині немає рівних. Вона ефективна при аскаридозі, ентеробіозі, лямбліозі, а також при трихомоноз і описторхозе. Дія активних речовин поширюється на зрілі та проміжні стадії розвитку багатьох паразитів. Квіти пижма паралізують мускулатуру круглих черв'яків, сприяють виведенню їх з організму
 • Крушина (кора) - має помірну послаблюючу дію. Наявність антрагликозидов, надають подразнюючу дію на слизову кишечника, підвищує його тонус і перистальтику і сприяє активному спорожнення кишечника. Рекомендується для надійного очищення кишечника від гельмінтів і продуктів їх життєдіяльності, а також використовується при звичних запорах і атонії кишечника.
 • Чистотіл - має антимікробну активність, зупиняє розвиток грам позитивних та грам бактерій, дріжджоподібних роду Candida, міцелярних грибів, патогенних найпростіших, золотистого стафілокока, гальмують розвиток мікобактерій (Staphylococcus aureus, Klebsiella pneumonial, Candida albicans, Epidermoph. Flaccosum, Trichophyton mentagrophytes, Aspergillus fumigatus, Trichophyton rubrum).
 • Аїр болотний - висока антибактеріальна активність коренів спрямована на знищення патогенної флори, в тому числі стафілококової, паличковидних бактерій (шигелл). Здатний відрегулювати апетит, захистити тканини слизової від дратівної дії фізичних і хімічних чинників, усунути запальні явища на різних стадіях розвитку.
 • Звіробій - протистоїть вірусам і бактеріям (природний антибіотик). Встановлено в'яжучі, кровоспинні, дегельмінтізіруют властивості рослини. Благотворно впливає на процеси травлення, усуває спазми тонкої і товстої кишок, відновлює перистальтику кишечника.
 • Хаменерій (Іван-чай) - забезпечує потужний протизапальний ефект необхідний при наявності пошкоджень в слизовій кишечника. Містить в своєму складі олігосахариди, які сприяють життєдіяльності біфідобактерій. Трава зніту стимулює регенераторні можливості тканин слизової, послаблює спазми, сприяє усуненню ентероколітів, колітів.
 • Подорожник - яскраво виражені протизапальні, ранозагоювальні, що пом'якшують, обволікають види лікувальної дії. Має бактеріостатичні властивості, пригнічує ріст патогенного стафілокока, синьогнійної палички, бере участь в утворенні захисних колоїдів слизової, відновленні ушкоджень на рівні клітинних структур, в активізації перистальтики кишечника, позитивно впливає на життєздатність сапрофитной мікрофлори кишечника, пригнічує патогенну мікрофлору (ешерихії, сальмонели, роду кишкових паличковидних неспороносних бактерій).
 • Собача - активний компонент мобілізації каскадів детоксикаційної захисту при ендо- і екзотоксікозах, знижує диспептичні явища на тлі підвищеної реактивності центральної нервової системи, при гастрокардіальному синдромі, усуває явища метеоризму, спастичний біль.
 • Яблучний пектинати - натуральний сорбент з виборчої здатністю виводити з організму токсини загального порядку, радіонукліди, солі важких металів. Захищає організм від агресії канцерогенів, нітратів, нітритів, стабілізаторів і харчових консервантів. Сприяє очищенню і самовідновлення кишкової флори, оптимізує фармакотерапію захворювань, знижуючи токсичну дію ліків. Є живильним середовищем для здорової мікрофлори кишечника, справляється з інтоксикаціями і довгостроково поточними дисбактеріозами, попереджає їх розвиток. Нормалізуючи мікробна рівновага, сприятливо впливає на гормональний баланс, покращуючи колір і стан шкірних покривів.

Застосовуючи антипаразитарні засоби курсом обов'язково потрібно використовувати кошти, які очистять організм від токсинів, які виділяють тіла паразитів навіть в неживому стані.

Зернівки і висівки вівса - це активний продукт очищає дії. Сприяє усуненню інтоксикацій, глистових і паразитарних інвазій.
Також дуже корисно в закінченні антипаразитарной програми наситити організм вітамінами і мікроелементами.

Нижче ми пропонуємо антипаразитарну програму на базі засобів Даніка-фарм.

Антипаразитарна програма для осіб 20-45-60 років.

 • I курс. БАЖ «Зелений волоський горіх» - по 15 крапель (1чайная ложка) на 200 мл води;

запивати таблетки ФІТОЛЕК протиглистовий - 2 таблетки;
Пижмо - 2 таблетки;
2 рази в день до їди; курс 2 тижні.
При наявності глистових інвазій - клітковина «Детоксан-Овес» 1чайная ложка один раз на ніч (розвівши водою) - 3 дні

 • II курс. БАЖ «Чистотіл» - по 15 крапель (1чайная ложка) на 200 мл води;

запивати таблетки Лецитин - Печінкова пропис - 2 таблетки;
Нормофлору - кишковий фітосорбент - 2 таблетки;
Поліфітамінка - 2 таблетки;
2 рази в день до їди; курс 2 тижні.
Повторити I курс - 2 тижні і II курс.

28.07.2018 21:36:43
1
563

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!