Детоксикація організму (очищення)

  • Детоксикація організму (очищення)

Детоксикація - очищення організму

Одним з вірних застав міцного здоров'я є - регулярне очищення організму від забруднюючих його речовин, шлаків і токсинів. У сучасних реаліях майже кожна людина змушений вживати нездорову їжу, воду недостатньо хорошої якості і знаходиться в забрудненій атмосфері міста. Однак правильний вибір засобів і програми очищення організму дозволять навіть в домашніх умовах регулярно підтримувати своє здоров'я на належному рівні.

Це не повинні бути препарати агресивного очищення і втручання в роботу організму, а рослинні засоби правильним чином підібрані і скомпоновані.

М'яким, але при цьому ефективним засобом очищення є - фіто-чаї.

Очищаючий чай - сприяє виведенню з організму токсинів, шлаків та інших шкідливих речовин. Чай має м'який послаблюючу дію, завдяки бактерицидній та протизапальній ефекту, фіточай покращує мікрофлору кишечника. Сприяє зниженню ваги і профілактиці ожиріння: нормалізує рівень холестерину і вміст глюкози в крові. Покращує роботу сечовидільної системи, попереджаючи набряклість.

  • Склад чаю: звіробій, деревій, лист кропиви, подорожник, березові бруньки, меліса, кора жостеру, насіння фенхелю.

Так само важко переоцінити всі достоїнства рослинної клітковини, яку рекомендують до застосування провідні дієтологи. Ми представляємо більше 10 видів клітковини на будь-який смак. Це ефективний засіб не тільки очищає організм, але і регулює енергетичний баланс в організмі, підвищує імунітет, додає енергії при підвищених фізичних та розумових навантаженнях, нормалізує обмінні процеси в тканинах, покращує роботу кишечника, стан шкіри, волосся і нігтів.

Слід враховувати, що прийом детоксикаційних засобів необхідно починати з маленьких доз, щоб організм зміг адаптуватися до очищувального процесу. Протягом тижня дозу слід доводити до рекомендованої. У рекомендованих дозах є порція 'чайна ложка ". Потрібно брати найменшу чайну ложку з тих які у вас є.

Передбачений курс становить 2 місяці прийому.

Прийом:

  • Фіточай Очищуючий слід починати з 1/4 склянки, заварювати потрібно 1 пакетик на 1 склянку окропу, рекомендована доза -1 стакан;
  • Клітковини слід починати з 1 чайної ложки, рекомендована доза 1 столова ложка без верху.

У перший місяць прийому програми детоксикації організму слід приймати Клітковину зародків пшениці між сніданком і обідом. Клітковина льону приймається на ніч перед сном.

У другій місяць прийому приймається Клітковина гарбуза з буряковим екстрактом. Вона приймається 2 рази на день між прийомами їжі. Фіточай Очищуючий випивається ввечері.

Таким чином протягом двох місячного курсу прийому досягається довгострокове оздоровлення організму, що природним чином відіб'ється на самопочутті і зовнішньому вигляді.

31.07.2018 01:03:05
1
646

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Брокколі

Брокколі

Брокколі містить індол: рослинні речовини володіє протипухлинними свойсвамі. Активний захист організму від: пухлин молочної залози, матки, гіперплазії ендометрію, передміхурової залози, розвитку кіст і папілом. Крім того: Забезпечує імунний захист, стабілізує психіку, обмінні процеси в кісткової і сполучної тканини, благотворно впливає на склад крові, сприяє нормалізації артеріального..

18.12.2018
0
669
Любисток трава від алкоголізму

Любисток трава від алкоголізму

Любисток - багаторічна трав'яниста рослина сімейства зонтичних. Зустрічається майже на всій території України, культивується в садах, близько пагорбів як декоративну рослину. З лікарською метою використовують коріння, траву і насіння рослини. Коріння заготовляють ранньою весною або восени, траву - в період цвітіння, насіння - в період повної їх зрілості. Сировину сушать під навісом ..

04.06.2019
0
2405