Фітокомплекси від запорів

  • Фітокомплекси від запорів

Рекомендовані вітамінні фітокомплекси допоможуть відновити функції кишечника при схильності до хронічних запорів. Хронічні закрепи негативно позначаються на всьому організмі: викликають самоотруєння організму не виведено відходами життєдіяльності, погіршують зовнішній вигляд шкіри і сприяють появі висипань, негативно впливають на імунітет. У числі причин, що викликають запори, можна назвати споживання крахмалистой висококалорійної їжі з низьким вмістом рослинної клітковини і великої кількості солодощів, недостатнє вживання чистої води, малорухливий спосіб життя, звичка щільно їсти, пізно вечеряти, куріння.

Прийом вітамінних фітокомплексів допоможе відновити функції кишечника при схильності до хронічних запорів. Хронічні закрепи негативно позначаються на всьому організмі: викликають самоотруєння організму не виведено відходами життєдіяльності, погіршують зовнішній вигляд шкіри і сприяють появі висипань, негативно впливають на імунітет. У числі причин, що викликають запори, можна назвати споживання крахмалистой висококалорійної їжі з низьким вмістом рослинної клітковини і великої кількості солодощів, недостатнє вживання чистої води, малорухливий спосіб життя, звичка щільно їсти, пізно вечеряти, куріння. Також до появи запорів може привести емоційний або фізичний стрес, депресії, затримка в користуванні туалетом, подорожі, непомірне споживання проносних, вагітність, хвороби кишечника, гормональні порушення, захворюваннях ендокринної системи (мікседема, цукровий діабет та ін.), Тривале застосування деяких ліків, хронічне отруєння солями важких металів і інше.

  • Запори можна розділити на дві групи.

1. Спастические - з болями і спазмами, викликаними надто сильною перистальтику, з почуттям розпирання і коліками в кишечнику. При спастичних запорах випорожнення набувають форму овечого калу (у вигляді окремих щільних грудочок).
2. Атонічні - пов'язані з млявістю кишечника і тривалою відсутністю позивів на дефекацію. При атонічних запорах, що супроводжуються ослабленням моторики товстої кишки і / або її розширенням, калові маси рясні, оформлені, колбасовідние. Часто спочатку відходить більш щільна порція калу (своєрідна калових пробка), більшого, ніж в нормі, діаметра, за якою слідують більш м'які, полуоформленние калові маси. Спорожнення кишечника болісно, ​​здійснюється з великими труднощами. Через надривів слизової оболонки заднього проходу на поверхні калових мас можуть з'явитися прожилки червоної крові.

При спастичних запорах для зняття спазмів і больових відчуттів, а також для поліпшення загального стану організму і відновлення роботи кишечника, будуть корисні заспокійливі і поліпшують водно-сольовий обмін фітокомплекси.

При атонічних запорах для поліпшення моторики кишечника рекомендується прийом фітокомплексів, що поліпшують тонус і відновлюють роботу кишечника за рахунок поєднання цілющих трав з жовчогінною дією, харчових волокон і вітамінів групи В.

При схильності до запорів важливо оптимізувати харчування. Збагачення щоденного раціону корисними для кишечника продуктами дозволяє отримати довгострокові хороші результати при усуненні цієї прикрої проблеми.
Зверніть увагу на деякі відмінності в складанні раціону при спастичних і атонічних запорах.
Особливу увагу при схильності до запорів приділіть питного режиму. У нормі добове споживання чистої питної води становить 1,5-2,5 літра. Прийом достатньої кількості рідини дуже важливий, тому що внаслідок сповільненою евакуації калових мас з кишечника відбувається їх висихання, що ускладнює їх просування по товстій кишці і травмує слизову кишечника.

25.07.2018 01:36:06
1
502

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Мильнянка лікарська від псоріазу

Мильнянка лікарська від псоріазу

Мильнянка - отруйна багаторічна трав'яниста рослина сімейства гвоздикових. Поширена майже по всій території України. Зростає на узбіччях доріг, в парках, садах, зрідка на піску, лісових галявинах, галявинах. Стебло мильнянки лікарської прямостоячий, висотою 30-90 см, простий, але в верхній частині (а іноді і на середині) гіллясте, округлий. Листки супротивні, довгасті, овально-ланцетні або еліпти..

19.06.2019
0
1182
Властивості бузку від артриту та інших захворювань

Властивості бузку від артриту та інших захворювань

Бузок звичайний - отруйний чагарник або невелике дерево родини маслинових. В Україні широко поширене як декоративну рослину. Його висаджують в парках, біля будинків, уздовж доріг, в лісопосадках. З лікувальною метою в народній медицині використовують квіти, листя, а також кору і нирки. Квіти збирають в початковий період цвітіння в суху, сонячну погоду, листя - в період цвітіння, кору ..

30.06.2019
0
4314
Фітопрепарати - Що це і де купити?

Фітопрепарати - Що це і де купити?

Фітопрепарати - це не тільки оформлене в зручну таблетку, капсулу або рідина рослинна сировина, що володіє цілющими властивостями, але і безпосередньо сухі трави і рослини, які застосовують з метою фітотерапії. Фітотерапія ж, в свою чергу, - це зцілення рослинами, що включає в себе профілактичний або терапевтичний підхід. ✅ Оскільки фітотерапія пройшла віковий шлях розвитку від примітивних..

09.09.2020
0
261