Каплі від нежиті

  • Каплі від нежиті

Нежить - шкільний сезон відкритий. Натуральний спрей для носа.

Осіння пора - це не тільки початок нового навчального року, а й час старту частих візитів до лікаря-лора, лікарняних і ліків від ГРЗ. Здавалося б - просто дріб'язковий нежить у дитини, однак, він може з часом перерости в гайморит, синусит і хронічний риніт. Позбутися дитячого нежитю не зовсім просто, оскільки маленькі діти, як правило, побоюються різних крапель, мазей і промивок для носа.

Найзручніший спосіб боротьби з дитячим ринітом це - спрей. Зручність застосування спреїв полягає в тому, що одним натисканням пальців на розпилювач досягається ефект відновлення носового дихання. За рахунок рослинного складу коштів в спреї для носа, відбувається усунення хвороботворних мікробів, нормалізуються захисні функції слизової.

Магазин Фіто представляє рослинну лінію спреїв для носа, як для дітей, так і для дорослих.
Аквагрін і Аромадоктор стануть прекрасними профілактичними засобами під рукою. Вони не тільки м'яко і ефективно очищають слизову носа від патогенних мікроорганізмів, але і знімають запалення, зволожують її. Також вони будуть актуальні для тих, хто багато часу проводить в приміщеннях з сухим повітрям, високим рівнем запиленості.

Цілитель і спреї серії Фіторінос допоможуть впорається з ринітом, гайморитом, фронтитом, синуситом. Вони надають противірусну, антисептичну, загоює, здатні ефективно пригнічувати прояв герпесу. Є засобами антибактеріальної терапії.

01.08.2018 10:35:58
1
931

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!