Очищення печінки

  • Очищення печінки

Очищення і відновлення печінки - Фітотерапія

Так уже повелося, що в нашому суспільстві широко поширена традиція проводити відпустку, канікули свята в компанії великої кількості їжі, а також алкоголю. У вільні від роботи дні ми намагаємося зустрінеться з друзями і близькими людьми, невимушено поспілкуватися і весело провести час. Однак, достатньо кількох святкових днів, щоб побачити наслідки такого відпочинку. Як правило, після-святковий період наповнений неприємними відчуттями, такими як тяжкість після прийняття їжі, біль в боці, слабкість, задишка, надмірна пітливість, землистий колір шкіри, нудота ... Все це ознаки великого навантаження на печінку. І для того щоб уникнути подальшого погіршення здоров'я варто застосовувати засоби для очищення і відновлення печінки.

Одним з найбільш перевірених засобів для відновлення функцій печінки є трави і рослини.

Розторопша - активний гепатопротектор для захисту і відновлення клітин печінки, знімає запалення при гепатитах, цирозі і холециститах, підсилює відтік жовчі і детоксикаційну функцію печінки, допомагає при захворюваннях селезінки, покращує обмінні процеси, імунітет і стан шкірних покривів, нормалізує секреторну і рухову функцію шлунка і кишечника.
Пижмо - надає гепатозащитное, виражену жовчогінну, антиоксидантну дію, покращує процеси травлення, вибірково підвищує тонус гладкої мускулатури. Призначається при гепатитах, холециститі, ангіохоліт, дискінезії жовчовивідних шляхів (ДЖВШ) за гіпотонічним типом.
Деревій - стимулює функцію кори надниркових залоз, має протизапальну дію, нормалізує секреторно-моторні процеси жовчного міхура і кишечника, обмін речовин, запобігає утворенню каменів. Ефективний в комплексному лікуванні цукрового діабету, холециститу, жовчнокам'яної хвороби.
Чистотіл - має виражену знеболювальну та жовчогінну дію, ліквідує спазми гладких м'язів внутрішніх органів. Застосування чистотілу, саме в малих дозах, підвищує ефективність лікування захворювань печінки, жовчного міхура, жовчовивідних шляхів. Спазмолітичні властивості у чистотілу більш виражені і порівняти з папаверином. Чистотіл, в поєднанні з кульбабою, є дієвим засобом профілактики застою в гепатобіліарної системі, має широкий спектр антимікробної, противогрибковой і антивірусної активності, знімає спазми жовчного міхура, покращує холерез, ліквідує застійні явища в печінці.
Звіробій - поєднує в собі протизапальні, жовчогінні, спазмолітичні, заспокійливі властивості, з успіхом застосовуються в гепатології. Він збільшує відтік жовчі, перешкоджає її застою в жовчному міхурі, полегшує жовчовиділення в дванадцятипалу кишку, зменшує спазм сфінктера печінково-підшлункової ампули.
Кульбаба - на думку медичних фахівців є найкращим активатором функцій печінки. Спрямований на стимуляцію процесів детоксикації та біотрансформації токсичних речовин в печінці. Біоактивні речовини кульбаби підвищують фільтруючі можливості печінки, нормалізують режим відтоку жовчі, знижуючи ризик формування каменів і розвитку жовчнокам'яної хвороби. Крім того, кульбаба посилює секреторну і моторну діяльність жовчного міхура і кишечника, підвищує жовчовиділення і секрецію травних залоз, значно впливає на зниження рівня холестерину, стимулюючи його окислення в печінці і виведення в формі жирних кислот, сприяє життєстійкості гепатоцитів.

Також фітотерапевти рекомендують застосовувати лецитин - жироподібна речовина, що отримується з рослинних масел. Найціннішими джерелами лецитину вважається масло соняшнику, сої та оливок. Лецитин відновлює структуру пошкодженої печінкової тканини, є ефективним гепатопротектором, покращує роботу печінки, очищає жовчний міхур і печінку, стимулює перистальтику кишечника, зміцнює мембрани бета-клітин підшлункової залози.

Трави можна вживати у вигляді, чаю, відварів, також у вигляді таблеток і крапель. Лецитин зазвичай приймають в рідкому або капсульованому вигляді.

29.07.2018 23:29:53
1
795

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!