Омега-3 - Поліненасичені жирні кислоти

  • Омега-3 - Поліненасичені жирні кислоти

Поліненасичені жирні кислоти Омега-3 - Застосування препаратів.

Ми багато чули про те, що кожній людині життєво необхідні жирні кислоти Омега-3. У чому ж полягає їх властивості, чим обумовлена ​​необхідність їх споживання?

Поліненасичені жирні кислоти відіграють істотну роль для здоров'я людини починаючи з його формування в утробі матері, закінчуючи літнім віком.

Брак Омега-3 в організмі вагітної жінки створює ризик для нормального розвитку сітківки і мозку у дитини. Достатня кількість поліненасичених жирних кислот забезпечує нормальний процес зростання дітей. У підлітковому віці підтримує гормональне формування організму, що запобігає появі проблем зі шкірою у вигляді прищів і вугрів. Для дорослих і літніх людей забезпечує підтримку в боротьбі і запобіжить поява псоріазу, пригнічує запальні процеси в організмі. Подовжує здоров'я серцево-судинної системи і суглобів.

Крім того, Омега-3 це суттєва підтримка психічного здоров'я для міських жителів - запобігає розвитку депресивних станів, синдрому хронічної втоми, емоційних розладів. Також вченими доведено, що поліненасичені жирні кислоти на 50% зменшують шкоду, що наноситься людині наночастинками бруду в міському повітрі.

Найбільше Омега-3 містять в собі рослинні масла, морепродукти, горіхи, а також сир, яйця, авокадо, капуста і зелень.

Доцільно і рекомендовано приймати омега-комплекси в капсулированной формі.

Магазин Фіто пропонує капсульованих форму Омега- 3 Грінвей, до складу якої входять: масляні екстракти насіння льону, плодів маслини, жир печінки катрана, риб'ячий жир, желатин харчовий.

Також ПНЖ кислоти омега Екосвіт, до складу якої входять: риб'ячий жир, масло лляне, масло соєве, олія оливкова.
Ці капсули об'єднують в собі всі види омега-3 кислот з природних джерел, легко засвоюються організмом і дають результат з перших днів застосування.

31.07.2018 01:24:41
1
564

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Конюшина при клімаксі

Конюшина при клімаксі

На сьогоднішній день препарати на основі червоної конюшини стали головною альтернативою гормональної терапії в Європі. Конюшина ідеально підходить для профілактики і лікування клімактеричних симптомів. Містить високу концентрацію фітоестрогенів які: Позитивно впливають на гормональний фон, регулюють менструальний цикл, виявляють антиоксидантну активність, коректують баланс стероїдних гормон..

10.12.2018
0
858
Лікувальні властивості Вільхи при проносі і коліті

Лікувальні властивості Вільхи при проносі і коліті

Вільха - дерево висотою 30 м сімейства березових. В Україні зустрічається майже повсюдно, росте у вологих і заболочених місцях, на берегах річок, в низинах і болотах. З лікувальною метою збирають: вільхові шишки, кору, листя. Шишки заготовляють восени, взимку кору, навесні листя. Сировину сушать, розкладаючи тонким шаром під навісом, часто перевертаючи, на горищах під залізним дах..

21.04.2019
0
2754
Осика лікувальні властивості від простатиту

Осика лікувальні властивості від простатиту

Осика - високе листопадне дерево з гладкою сірою корою сімейства вербових. В Україні поширене повсюдно, зустрічається в хвойних, листяних і змішаних лісах. З лікувальною метою використовують кору молодих гілок, нирки і молоде листя. Гілки зрізують на початку весни в період сокоруху, нирки - навесні, до початку розпускання. Сушать сировину під навісом, зберігають в герметично закриті..

24.04.2019
0
5315
Грицики лікувальні властивості при гіпертонії

Грицики лікувальні властивості при гіпертонії

Грицики - однорічна бур'ян сімейства хрестоцвітних. На території України зустрічається повсюдно, переважно в лісостеповій частині. Росте у дворах, парках, на узбіччях доріг, по городах, на околиці полів. З лікувальною метою в народній медицині використовують наземну частину. Заготовляють сировину під час цвітіння. Сушать під навісом, на горищах, розстилаючи тонким шаром. Зберігають ..

24.04.2019
0
3068
Горець зміїний трава від геморою

Горець зміїний трава від геморою

Горець зміїний трава - багаторічна трав'яниста рослина сімейства гречаних. Зустрічається в північних і західних районах України. Росте на вологих, мокрих луках. З лікувальною метою в народній медицині використовують кореневища. Заготовляють їх ранньою весною і восени. Рослина викопують, миють у холодній воді, сушать на горищах, під навісом, розстилаючи тонким шаром. Бажано сушити в ..

24.05.2019
0
875