Препарати від застуди

  • Препарати від застуди

Перші симптоми застуди дають нам зрозуміти, що всі намічені справи і складені плани доведеться відкласти на деякий час, чого, звичайно, не хотілося б. Часто ми сподіваємося, що нежить і легке нездужання організм зможе побороти самотужки, але як жорстоко розчаровуємося, коли до цього маленького простудного набору досить скоро додаються температура і кашель. Всі ознаки ГРЗ на обличчя! Як же бути, коли необхідно якомога швидше одужаю і повернутися до своїх справ і турбот?

Ще наші бабусі знали і збирали на галявинах і в лісах лікарські трави і рослини. Шишки та хвоя сосни, евкаліпт, чебрець, звіробій, оман - ці назви ми знаємо з дитинства.

Лікарські трави - найбезпечніший, перевірений і ефективний спосіб допомогти організму подолати вірусну інфекцію. Сучасна наука посприяла застосуванню трав і рослин в зручній формі - таблетки, масла, біологічно-активні рідини (БАЖ). Навіть будучи поза домом їх буде зручно застосовувати.

  • Краплі (БАЖ) і таблетки Сосна - підвищують антиоксидантний захист, імунітет, протистоять застуд, вірусних інфекцій, бронхітів. Хвоя сосни має м'яку відхаркувальну дію, зміцнює судини, покращує периферичний кровообіг, відновлює рівень гемоглобіну, циркуляцію крові по венозних і церебральним судинах, активізує функцію залоз внутрішньої секреції, синтез білка колагену і процеси регенерації.

Таблетки Евкаліптовий мікс містять евкаліпт, чебрець, хвою сосни - це найактивніша формула підтримки організму в сезон застуд і вірусних інфекцій. До складу рецептури входять найсильніші рослини, які можуть захистити організм від ГРЗ, ГРВІ та запобігти захворюванням, що викликаються різними вірусами. Крім того, Евкаліптовий мікс надійно підвищує стійкість організму до інфекцій, зміцнює імунітет, є сорбентом для патогенних вірусів і бактерій, перешкоджає розвитку та поширенню інфекцій.

  • Дивосил в таблетках - захист дихальних шляхів від запалень та інфекцій, проявляє протизапальні, секреторолітіческіе, протилямбліозні, відхаркувальні властивості. У Німеччині оман є улюбленою частиною готових протикашльових мікстур та пігулок. Його призначають при бронхіальній астмі, наполегливому бронхіті з утворенням густого в'язкого мокротиння, емфіземи легенів, «старечому кашлі».

Олія Звіробою - природний антибіотик, ефективно пригнічує розвиток вірусних інфекцій, проявляє високу антибактеріальну активність відносно золотистого стафілокока і інших бактерій. Призначення звіробою актуально при ГРЗ, бронхолегеневих захворюваннях.

Ці фітопрепарати слід застосовувати комплексно. Таблетки: 2-3 рази на день до їди по 2 таблетки кожного препарату, запиваючи 200 мл води. Краплі: 3 рази на день по 15 крапель на мед / сухарик і далі - розсмоктати.

Для відновлення носового дихання рекомендуються промивання БАЖ Береза ​​+ закопування по 3-5 крапель Масло шавлії.

31.07.2018 22:20:54
1
648

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Фітопрепарати - Що це і де купити?

Фітопрепарати - Що це і де купити?

Фітопрепарати - це не тільки оформлене в зручну таблетку, капсулу або рідина рослинна сировина, що володіє цілющими властивостями, але і безпосередньо сухі трави і рослини, які застосовують з метою фітотерапії. Фітотерапія ж, в свою чергу, - це зцілення рослинами, що включає в себе профілактичний або терапевтичний підхід. ✅ Оскільки фітотерапія пройшла віковий шлях розвитку від примітивних..

09.09.2020
0
309