Профілактика вірусних інфекцій

  • Профілактика вірусних інфекцій

Профілактика вірусних інфекцій

Попередження захворюваності на вірусні інфекції практично ніколи не втрачає актуальності для сучасних людей. Нас щодня оточують сотні людей, що несуть ризик поширення цієї недуги. Існує два напрямки профілактики ГРЗ і ГРВІ: уникати зустрічі з вірусами і підвищувати стійкість організму до них. Але оскільки не для кожного представляється можливим город від людського оточення, то залишається другий напрямок.

Найкращий спосіб забезпечити своєму організму своєчасний захист - це підготувати його до сезонної атаці вірусів. Необхідно дати йому все ресурси для боротьби.

Слід зазначити наступні фітопрепарати профілактики:

Антивірус краплі - протизастудний містить хвою сосни, материнку, звіробій, грейпфрут, бузину, лист берези, журавлину. Це оптимальне співвідношення іммуноактівних рослин з противірусним ефектом, забезпечує виражене протизастудний дію, проявляє протизапальні, антибактеріальні, сечогінні, жарознижуючі властивості. Позитивно впливає на клітинні механізми неспецифічного захисту, формує противірусну резистентність організму, модулює імунітет, знижує ризик алергічних проявів, зменшує вірусне навантаження;

  • Масло шавлії - є найсильнішим засобом проти патогенних мікроорганізмів, пригнічує розвиток, життєдіяльність вірусів, викликаючи їх загибель, а також перешкоджає розвитку захворювань вірусної етіології;

Поліфітамінка в таблетках містить плоди обліпихи, абрикоса, грейпфрута, глоду, горобини, шипшини, аронії чорноплідної, зеленого волоського горіха, кісточки винограду. Забезпечує адаптацію, захищає від частих простуд, запальних і інфекційних захворювань, показана при підвищених фізичних та емоційних навантаженнях, перевтомі, перенапруженні.

Ці фітопрепарати слід застосовувати комплексно. Таблетки: 2-3 рази на день до їди по 2 таблетки кожного препарату, запиваючи 200 мл води. Краплі: 3 рази на день по 15 крапель на мед / сухарик і далі - розсмоктати.

Для відновлення носового дихання: промивання БАЖ Сосна + закопування по 3-5 крапель олії Звіробій.

01.08.2018 00:45:34
1
385

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!